V edycja konkursu „Góry – moje miejsce na ziemi”

Za nami blisko rok jaki upłynął od zakończania ubiegłorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi” w którym nasza „Chata z widokiem” brała aktywnie udział jako jeden z sponsorów i partnerów medialnych. Również w tym roku, w zbliżającej się już piątek edycji tego konkursu chata będzie go wspierać, stąd serdecznie zapraszamy Wszystkich zakochanych w górach do udziału w nim.

Tegoroczna edycja konkursu „Góry – moje miejsce na ziemi” startuje nieco wcześniej, bo już 25.06.2017, a etap zgłaszania prac zakończy się 25.08.2017, każdy uczestnik może nadesłać do trzech fotografii, lub trzech serii zdjęć powiązanych tematycznie, maksymalna waga zgłaszanych zdjęć nie może przekroczyć 25mb, natomiast w przypadku zgłoszenia serii zdjęć, łączna waga nie może przekraczać 50mb, fotografie wraz z wymaganymi regulaminem danymi należy przesłać na adres mailowy: konkurs@zyciepisanegorami.pl. Uwaga – tegoroczna edycja rozgrywać będzie w całości pod nowym adresem witryny – www.zyciepisanegorami.pl, która wciąż oferując wszystkie te same treści emigrowała na nowocześniejszą, przystosowaną do mobilnych urządzeń platformę.

Podobnie jak w latach ubiegłych celem konkursu jest przedstawienie piękna gór, ich flory i fauny w każdym z jego wymiarów – dzielenie się pięknem, zarażaniem nim i motywowanie tych którzy jeszcze go nie poznali do rozpoczęcia własnej górskiej przygody. Również jak w latach ubiegłych do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich bez względu na sprzęt którym fotografują, wiek i doświadczenie, liczy się przede wszystkim dzielenie się doświadczanym pięknem, odczuwanym w sposób subiektywny, poprzez pryzmat własnych doświadczeń.

W V edycji konkursu rywalizacja toczyć będzie się w trzech kategoriach: powyżej osiemnastego roku życia, gdzie przyznane zostaną miejsca: pierwsze, drugie i trzecie, oraz trzy wyróżnienia, w nowej jednostopniowej kategorii poniżej osiemnastego roku życia, oraz kategorii „Nagrody Publiczności” przyznanej przez internautów. W kategoriach głównych poniżej i powyżej osiemnastego roku życia nagrody przyzna w toku obrad trzy osobowe jury.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym regulaminem konkursu, oraz przede wszystkim udziału – podzielmy się z innymi pięknem gór! Na laureatów oczekują nagrody o łącznej wartości przekraczającej 3300zł, w tym trzy ręcznie wykonane przez organizatora konkursu – Sebastiana Nikla statuetki „Kryształowe Spojrzenie”, voucher na kwotę 300zł od marki Regatta Great Outdoors, markowy sprzęt górski przekazany przez firmę RAVEN, smartwatche, słuchawki telefoniczne SONY, zestaw głośników 2.1 Tracer Code, oraz inne atrakcyjne nagrody.

Linki:

wybrane nagrody w V edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego
„Góry – moje miejsce na ziemi”

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *