V edycja konkursu „Góry – moje miejsce na ziemi”

aktualizacja: finał etapu zgłaszania prac 25.08.2017

Powoli przemijają letnie miesiące, złotem dojrzałego lata odziały się trawy, zbliża się koniec sierpnia, wraz z nimi przemija V edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi” – 25.08.2017 roku o północy nastąpiło zamknięcie etapu zgłaszania prac, w którym nasza „Chata z widokiem” była po raz kolejny patronem medialnym.

Dla jurorów rozpoczyna się jednak jego najtrudniejszy etap, obrad i wyboru najlepiej wpisujących się w hasło przewodnie konkursu prac, a wybór będzie to nader trudny, gdyż na konkurs napłynęło łącznie 747 prac, zgłoszonych przez 264 uczestników – prac zabierających nas w niezwykłą podróż przez większość pasm górskich całego świata.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział, za podzielenie się z innymi pięknem górskich krain, pięknem widzianym przez pryzmat własnych doświadczeń, oraz uczuć jakie w nich ono wywołało. Ogłoszenie wyników w kategoriach głównych konkursu, zarówno w kategoriach poniżej jak i powyżej osiemnastego roku życia będzie miało miejsce 09.09.2017 roku. W międzyczasie jednak do północy 01.09.2017 trwać będzie głosowanie na najlepsze zdjęcie w kategorii „Nagroda Publiczności” rozgrywane na portalu Facebook. Więcej informacji na stronie organizatora…

O konkursie / aktualizacja: 19.06.2017

Za nami blisko rok jaki upłynął od zakończania ubiegłorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi” w którym nasza „Chata z widokiem” brała aktywnie udział jako jeden z sponsorów i partnerów medialnych. Również w tym roku, w zbliżającej się już piątek edycji tego konkursu chata będzie go wspierać, stąd serdecznie zapraszamy Wszystkich zakochanych w górach do udziału w nim.

Tegoroczna edycja konkursu „Góry – moje miejsce na ziemi” startuje nieco wcześniej, bo już 25.06.2017, a etap zgłaszania prac zakończy się 25.08.2017, każdy uczestnik może nadesłać do trzech fotografii, lub trzech serii zdjęć powiązanych tematycznie, maksymalna waga zgłaszanych zdjęć nie może przekroczyć 25mb, natomiast w przypadku zgłoszenia serii zdjęć, łączna waga nie może przekraczać 50mb, fotografie wraz z wymaganymi regulaminem danymi należy przesłać na adres mailowy: konkurs@zyciepisanegorami.pl. Uwaga – tegoroczna edycja rozgrywać będzie w całości pod nowym adresem witryny – www.zyciepisanegorami.pl, która wciąż oferując wszystkie te same treści emigrowała na nowocześniejszą, przystosowaną do mobilnych urządzeń platformę.

Podobnie jak w latach ubiegłych celem konkursu jest przedstawienie piękna gór, ich flory i fauny w każdym z jego wymiarów – dzielenie się pięknem, zarażaniem nim i motywowanie tych którzy jeszcze go nie poznali do rozpoczęcia własnej górskiej przygody. Również jak w latach ubiegłych do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich bez względu na sprzęt którym fotografują, wiek i doświadczenie, liczy się przede wszystkim dzielenie się doświadczanym pięknem, odczuwanym w sposób subiektywny, poprzez pryzmat własnych doświadczeń.

W V edycji konkursu rywalizacja toczyć będzie się w trzech kategoriach: powyżej osiemnastego roku życia, gdzie przyznane zostaną miejsca: pierwsze, drugie i trzecie, oraz trzy wyróżnienia, w nowej jednostopniowej kategorii poniżej osiemnastego roku życia, oraz kategorii „Nagrody Publiczności” przyznanej przez internautów. W kategoriach głównych poniżej i powyżej osiemnastego roku życia nagrody przyzna w toku obrad trzy osobowe jury.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym regulaminem konkursu, oraz przede wszystkim udziału – podzielmy się z innymi pięknem gór! Na laureatów oczekują nagrody o łącznej wartości przekraczającej 3300zł, w tym trzy ręcznie wykonane przez organizatora konkursu – Sebastiana Nikla statuetki „Kryształowe Spojrzenie”, voucher na kwotę 300zł od marki Regatta Great Outdoors, markowy sprzęt górski przekazany przez firmę RAVEN, smartwatche, słuchawki telefoniczne SONY, zestaw głośników 2.1 Tracer Code, oraz inne atrakcyjne nagrody.

Linki:

wybrane nagrody w V edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego
„Góry – moje miejsce na ziemi”

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *