O CHACIE

chata.z.widokiem.logo.czarneChata zlokalizowana jest na malowniczym wzgórzu zwanym „Kocońską Górą” leżącym na pograniczu Beskidu Małego, oraz Pasma Pewelskiego (inaczej nazywanego Czeretnikami), u stóp  obszaru „Natura 2000” w Beskidzie Małym.

Administracyjnie chata znajduje się w cichej i spokojnej wiosce Kocoń, przynależącej do gminy Ślemień, otoczonej zewsząd lasami, wzgórzami i górami, słynącej z czystego powietrza i wspaniałych krajobrazów – tu, wśród piękna natury odpocznienie Państwo od zgiełku miasta i życia w ciągłym biegu.

Gościom „Chata z widokiem” oferuje noclegi w kilku pokojach, w tym:

  • 1 pokoju dwuosobowym
  • 1 pokoju trzyosobowym
  • 1 pokoju czteroosobowym

Chata wykończona drzewem, utrzymana w regionalnym stylu, łączy funkcję noclegowe z ciepłem domowego ogniska, naszym celem jest bowiem zapewnienie gościom wypoczynku na jak najwyższym poziomie, oraz stworzenie przyjaznej, domowej atmosfery, która w połączeniu z pięknem okolic, możliwością eksploracji wielu szlaków, wypoczynku nad niedalekim Jeziorem Żywieckim i wielu innych atrakcji, wierzymy że sprawi iż pobyt w „Chacie z widokiem” stanie się niezapomnianym czasem.

Serdecznie zapaszmy do zapoznania się szczegółowym CENNIKIEM, oraz obszernie opisanymi walorami rejonu w dziale ATRAKCJE W REJONIE. Zapraszam również do odwiedzania działu PRASA O CHACIE gdzie możecie się Państwo z artykułami na temat Gospodyni chaty, jak i genezy jej samej. W przypadku pytań chętnie udzielimy Państwo wyczerpujących informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *