PRASA O CHACIE

W niniejszym dziale zamieszczane będą wywiady, artykuły, oraz opinie mediów o naszej „Chacie z widokiem” – zapraszamy…


publikacja 19.09.2016: IV edycja konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi” – FINAŁ KONKURSU…

baner-konkurs8ogloszenie-wynikow2

Nocą 15.09.2016 zakończyła się IV edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”, w którym nasza „Chata z widokiem” była jednym ze sponsorów nagród głównych, tudzież weekendu dla dwóch osób z wyżywieniem.

Przeszła ona do historii jako wyjątkowo udana edycja, która skupiła wokół tematu konkursu aż 660 fotografii, nadesłanych przez 256 autorów. Serdecznie zapraszam do lektury którego artykułu podsumowującego konkurs…


publikacja 11.06.2016: wywiad w „Radiu Złote Przeboje”

chata.zlote1_1280pxNie tak dawno mogliśmy podzielić się z Wami radosną wieścią, że na łamach jednej z witryn ukazał się wywiad ze mną, a znów mam możliwość zaprosić Wszystkich do wysłuchania wywiadu jakiego udzieliłam Radiu Złote Przeboje, które to jakiś czas temu zagościło w naszych chatowych progach z mikrofonem. Wywiad emitowany będzie w sobotę o 7.00, powtórka w niedzielę o 22.00 na paśmie 91,2 FM – serdecznie zapraszam do jego wysłuchania…

m10689546


wywiad z Beatą Szczygieł:  „Chata z widokiem” – moja droga do marzeń…  data publikacji: 04.06.2016

Z radością spieszę z informacją że w dniu 04.06.2016 ukazał się na zaprzyjaźnionej witrynie www.s-nikiel-mojegory.pl wywiad ze mną, w którym dzielę się z czytelnikami własną drogą przez życie, chwilą gdy odkryłam dla siebie góry, gdy stały się dla mnie ważne, nadając nowy kierunek dalszemu życiu.

Kierunek który ostatecznie po latach, oraz niełatwych decyzjach zaprowadził mnie do malowniczej wsi Kocoń, gdzie odnalazłam swoje miejsce na ziemi. Tu powstała „Chata z widokiem” która  umożliwia obecnie dzielenie się z gośćmi chaty tym pięknem które mnie samą tak oczarowało… Serdecznie zapraszam do lektury artykułu, wywiad w postaci pliku PDF można również pobrać za pomocą poniższego linku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *